НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Україна (U-19) – Туреччина (U-19) – 3:0. Перемога задля престижу ###

Україна (U-19) – Туреччина (U-19) – 3:0. Перемога задля престижу

Юніорська збірна України здобула свою другу перемогу у відбірному еліт-раунді Євро-2008 (U-19), яка, втім, не дозволила їй кваліфікуватися до фінальної частини змагань. У вівторок, 27 травня, підопічні Олександра Лисенка в рамках кваліфікаційного турніру в 7-й групі, який проходив цими днями у Вірменії, обіграли Туреччину −- 3:0.

Різкий початок

Суперники почали матч без розвідки, сподіваючись забити швидкий гол. І першими до успіху були близькі українці, але удар динамівця Андрія Ярмоленка після передачі з правого флангу його одноклубника Артема Кравця прийшовся над поперечиною. Турки відповіли «пострілом» Шентюрка Ерхана зі штрафного, але з тим самим результатом −- вище воріт.

«Стандартний» дуплет українців

Як треба реалізовувати стандартні положення наші хлопці продемонстрували на 25-й та 40-й хвилинах. Спочатку львів’янин Ярослав Сворак виконав навіс від кутового прапорця й Кравець ударом головою не залишив шансів Каплану −- 1:0, а згодом чергову подачу з кута поля, цього разу у виконанні півзахисника «Карпат» Ярослава Мартинюка, у високому стрибку вдало завершив столичний армієць Олексій Довгий.

Перевага Туреччини

У другому таймі ігрова та територіальна перевага була вже на боці Туреччини, яка намагалася забити хоча б гол престижу. Команда Лисенка свідомо віддала середину поля супернику, зосередившись на захисті власних воріт та організації швидких контратак. Протягом 70-ї хвилини один з контрвипадів ледве не призвів до третього м’яча. На ударній позиції тричі опинявся Кравець, але форварду «Динамо» щоразу бракувало влучності.

Дубль Кравця

Втім, вже за дві хвилини Артем виправився. Перервавши черговий наступ турків, вдало зіграв інший киянин Кирило Петров, який відразу ж знайшов пасом свого більш досвідченого партнера. Кравець другим дотиком відправив м’яч у сітку воріт Каплана, оформивши, таким чином, дубль. А наприкінці зустрічі задачу українцям спростив Шентюрк Ерхан, який отримав друге попередження.

Півкроку до хет-трику

«Синьо-жовті» мали всі шанси скористатися чисельною перевагою, але за дві хвилини до фінального свистка той-таки Кравець не реалізував пенальті за фол проти львів’янина Андрія Сагайдака. У підсумку −- впевнена перемога підопічних Олександра Лисенка та друге місце в групі 7, яке, на жаль, окрім збереження престижу, ніяких турнірних дивідендів «синьо-жовтим» не принесла. Адже лідером квартету залишилися іспанці, які перемогли вірменів −- 4:2.

Туреччина −- Україна −- 0:3

Голи: 0:1 Кравець (25), 0:2 Довгий (40), 0:3 Кравець (72), .

На 88-й хвилині Кравець не реалізував пенальті (воротар).

Туреччина: Каплан, Темур, Османоглу, Шанлі, Арі Ахмет (Гекоглан, 39), Каракан, Шентюрк, Кіраз, Гюнгор Четін, Корай, Куртулуш.

Україна: Кичак, Довгий, Сагайдак, Сворак, Політило (Білий, 50), Кравець, Ярмоленко, Степаненко (Пінчук, 83), Мартинюк, Микицей, Петров.

Попередження: Степаненко (13), Кравець (44) −- Арі Ахмет (18), Шентюрк (44).

Вилучення: Шентюрк (84, друге попередження).

Турнірна таблиця

I В Н П М О1 Іспанія 3 3 0 0 10-3 92 Україна 3 2 0 1 5-3 63 Туреччина 3 1 0 2 2-7 34 Вірменія 3 0 0 3 3-7 0